2007/16. forduló: Nem csúsztunk el a Banánhéjon
LEVSZKI ZSÓFIA – BANÁNHÉJ 7-2 (3-0)

LEVSZKI: Korda K. – Suhaji T., Sasics M., Schmidt B., Szabó A. - Szabó D., Polgár T., Szabó Z., Cservenák G., Kaszás R. – Botos G., Ambrus T.

3. perc: Botos szöglete után Polgár látványos mozdulattal, a kapunak háttal állva továbbította a labdát a hálóba. (1-0)
8. perc: Kaszás bombája még kijött a kapusról, aki azonban Szabó Z. közeli lövésével szemben már tehetetlennek bizonyult. (2-0)
15. perc: Szabó Z. jó 8 méterről, ballal tüzelt a kapuba. (3-0)
23. perc: Kaszás lőtt szépen a hálóba. (4-0)
26. perc: Egy védelmi megingásunkat kihasználta az ellenfél. (4-1)
28. perc: Szabó Z. egy pontos lövéssel hamar válaszolni tudott. (5-1)
33. perc: Szabó Z. három embert bolondított meg a hatoson belül, majd Sasicshoz passzolt, aki közelről nem hibázott. (6-1)
36. perc: Kaszás-Ambrus-Szabó A. akció végén utóbbi növelte az előnyünket. (7-1)
38. perc: A Banánhéj csatárának lövését már csak a gólvonalon túlról tudta kipiszkálni Korda. (7-2)

Az őszi idényben eddig még pontot sem vesztő csapatunk szeszélyes ellenféllel találkozott. A Banánhéj tavasszal viszonylag jól teljesített, a nyári szünetet követően viszont minden meccsét elveszítette, ráadásul durvaságok miatt két játékosa is el volt tiltva. Nálunk ebből következően jóval több csere állt rendelkezésre, annál is inkább, mert hosszú hónapok óta először volt a teljes keretünk, vagyis 12 emberünk volt jelen a találkozón! Ez kifejezetten örömteli dolog, némi gondot csak a csapatösszeállítás jelentett Ambrus Kapitánynak, de végül ez is megoldódott.

Úgy kezdtük ezt a meccset is, mint a korábbiakat az elmúlt hetekben, vagyis ellenállhatatlanul. Ismét csak percek teltek el, és máris kétgólos volt az előnyünk, de ezúttal nem hagyott alább a lendületünk. A sok cserének köszönhetően mindenki teljes erőből hajtott, és egy pillanatig nem engedtük ki a kezünkből az irányítást. Sima volt a meccs, a parádésan játszó Szabó Zoli vezérletével gyakorlatilag akkor találtunk be az ellenfél kapujába, amikor csak akartunk. A fölényes győzelemért mindenkit dicséret illet, Ambrus Kapitányt főként azért, mert a hat csere ellenére nagyjából meg tudta szervezni a felállásokat, és mindenki legalább kétszer pályára léphetett. Ez nem volt mindenkinek szimpatikus, aki eddig kevesebbet volt lent, a játékot is néha megakasztotta, de a 7-2 önmagáért beszél. A kecske is jóllakott, és a káposzta is megmaradt…Bravó Levszki, szép ez az ősz!