2010/14. forduló: Őrült meccsen bosszantó vereség
KÉK FÉNY - LEVSZKI ZSÓFIA 6-5 (1-0)

Ambrus T. - Sasics M., Suhaji T., Szabó A. - Polgár T., Szabó Z. - Kaszás R., Szabó D.

5. perc: Eladott labdát követően védelmi zűrzavarunkat jól használta ki az ellenfél. (1-0)
22. perc: Szabó Z. csapott le a labdára, majd a bal felső sarokba zúdította. (1-1)
23. perc: A középkezdés után csak néztük, ahogy kipasszolnak minket. (2-1)
26. perc: Fantasztikus támadás végén Szabó D. háttal a kapunak állva továbbított a hálóba. (2-2)
28. perc: Sasics óriási hibája után kerültünk ismét hátrányba. (3-2)
32. perc: Szabó Z.-t rántották le a hatos vonal környékén, és nem elég, hogy néma maradt a játékvezető sípja, ráadásul a kontrát újabb góllal fejezte be a Kék Fény. (4-2)
34. perc: Kaszás szemfülessége révén szépítettünk. (4-3)
36. perc: Ambrus kapkodta el a kidobást, az ajándékba kapott labdát pedig bevágták. (5-3)
37. perc: Megint Kaszás talált be. (5-4)
38. perc: Ambrus lemásolta előző bakiját, újabb bosszantó "zsarus" találat. (6-4)
40. perc: Kaszás állította be a végeredményt. (6-5)

Bár délután esett az eső, végül játékra alkalmas volt a pálya a Tanuló utcában, és az ellenfél is megjelent. Közülünk azonban az őrületes pesti dugók miatt többen is késtek, így tíz percnyi várakozás után adott jelt a játékvezető a kezdésre, és végül csak kétszer 17 percet dirigált. Botos Gabi, Cservenák Gabi, Korda Kálmi és Schmidt "Szöszi" alkották a hiányzók táborát a Kék Fény ellen, amely várakozáson felül teljesít eddig ebben a szezonban.

A meccs legelején emberhátrányban szerepeltünk, de aztán beállt Kaszás Rudi, később pedig Polgár Tomi és Szabó Atti is csatlakozott. Az első percekben a nagy kapkodás és létszámhiány miatt szétesően, gyengén játszottunk, szerencsére azt a káoszt egy bekapott góllal megúsztuk. A félidő második felében már egyértelműen mi irányítottunk, az egyenlítés azonban csak fordulás után sikerült. Ekkor őrült rohanás kezdődött, botrányos védekezéssel mind a két oldalon, a gólváltásból pedig nem jöttünk ki jól, az ellenfél ugyanis a döntő pillanatokban a szerencsét sem nélkülözte. Hozzá kell tenni, hogy az indiszponált játékvezető több súlyos szabálytalanságot is megtorlatlanul hagyott a túloldalon, legalább két büntetőt kérhetünk számon rajta - mindhiába. Enyhén szólva nyerhető meccset buktunk el.