2010/10. forduló (pótlás): Kemény meccsen értékes győzelem
LEVSZKI ZSÓFIA - BRAHUR VAHUR 6-3 (2-2)

Korda K. - Sasics M., Suhaji T., Schmidt B., Polgár T. - Szabó A., Szabó Z., Cservenák G., Kaszás R. - Szabó D., Botos G., Ambrus T.

5. perc: A BV csatára elvitte a labdát Korda mellett, majd arcon lőtte a gólvonalról menteni igyekvő Szabó D.-t. A játékvezető legnagyobb elképedésünkre büntetőt ítélt, amit azonban a jobb kapufára rúgtak a szürkemezesek.
8. perc: Sasics röviden kapott egy labdát, az ellenfél csatára közbeugrott, és a hálóba továbított. (0-1)
12. perc: Legurított szabadrúgás után Szabó A. egyenlített. (1-1)
14. perc: Újabb eladott labda, újabb kapott gól. (1-2)
17. perc: Szabó A. indítását Botos értékesítette. (2-2)
23. perc: Szabó Z. erőteljes bombájával már mi vezettünk. (3-2)
26. perc: Mintaszerű kontra és egy Kaszás-találat. (4-2)
32. perc: Ismét komoly védelmi hibát használt ki riválisunk. (4-3)
35. perc: Botos érkezett jól Polgár beadására. (5-3)
40. perc: A hosszú oldalon érkező Szabó A. tüzelt a léc alá. (6-3)

Nem éppen könnyűnek ígérkező dupla derbi várt ránk az alapszakasz zárásaként, hiszen gyors egymásutánban előbb a Brahur Vahurral, majd a bajnokság egyik fő esélyesével, a Lancasttal találkoztunk. Igaz, volt már egy "kettős rangadónk" júniusban, amikor óriási meglepetésre előbb a Dupontot, majd a Zakót is legyőztük, amire akkor kevesen számítottak. Történelmi pillanatokat éltünk meg, hiszen a szezonban először az alapcsapatunk mind a tizenkét tagja megjelent! A problémát tehát az jelentette, hogyan szervezzük meg a cseréket, de bár mindig ilyen kellemes gondjaink lennének...

A várakozásoknak megfelelően kiegyenlített játékot hozott a mérkőzés, az első percekben kevés gólhelyzet adódott a kapuk előtt. A védelmünk nehezen akart összeállni, így két hibát kihasználva kétszer is vezetett az első félidőben a Brahur Vahur, de szerencsére mindkétszer sikerült egyenlítenünk. A második játékrészben beindult a Levszki-henger, hamar elhúztunk két góllal, és bár 4-3-nál egy rövid ideig még izgalmassá tudta tenni a hajrát az ellenfél, a végén magabiztosan nyertünk, összességében megérdemelten.