2010/rájátszás, 2. forduló: Kínkeservesen mentettünk meg egy pontot
LEVSZKI ZSÓFIA - MCHÖKKENTŐ 2-2 (0-1)

Korda K. - Sasics M., Suhaji T. - Polgár T. - Szabó Z., Szabó A. - Ambrus T.

6. perc: Eladott labda után villámgyors kontrát vezetett az ellenfél, melynek végén Kordát is kicselezve helyezett a hálóba a McHökkentő csatára. (0-1)
27. perc: Hatalmas kavarodás alakult ki a kapunk előtt, többen is felszabadíthattak volna, végül azonban a szemfüles támadó a kapuba kotorta a labdát. (0-2)
34. perc: Ambrus kapott jó labdát, és a kimozduló kapus lába között a bal alsó sarokba gurított. (1-2)
40. perc: Szabó A. óriási gólt ragasztott a bal felsőbe. (2-2)

Mi sem voltunk sokan (egy cserével álltunk ki, hiszen Botos Gabi, Cservenák Gabi, Kaszás Rudi, Schmidt "Szöszi" és Szabó Dave is hiányzott), az ellenfél azonban mindössze négy emberrel jelent meg. Végül jóindulatúak voltunk velük, hiszen megengedtük, hogy a Magnum kapusa (a Tanuló utca egyik legjobb portásáról van szó) és egyik játékosa kisegítse őket, így mégis "éles" meccset tudtunk játszani velük.

A múlt héten mutatott produkciónkhoz hasonlóan ezúttal sem parádéztunk, igencsak akadozott a játék. Az ellenfél kapusa, ahogy az várható volt, remekül védett, gyors kontrákból pedig többször veszélyeztetett is a McHökkentő. Egy ilyen támadásból vezetést is szerzett, és innentől kezdve még nehezebb dolgunk volt a magabiztosan, általában öt emberrel védekező rivális ellen. Fordulás után ráadásul kaptunk még egyet, és úgy tűnt, ismét pont nélkül maradunk. Szerencsére a hajrában azért Ambrus Kapitány, majd Szabó Atti gólja révén a döntetlent kiharcoltuk. Ennél mindenképpen jobb játékra lesz szükség a rájátszás tovább találkozóin, annál is inkább, mert jönnek a még erősebb vetélytársak - jövő héten mindjárt a Zakó.