Induló oldalLevszki hírekTéli terembajnokság hírekTanuló utcai bajnokságA Levszki korábbi honlapja

Angyalföld 2011/3. forduló: Most meg kellett izzadnunk a sikerért
LEVSZKI ZSÓFIA - BRAUNSCHWEIG 1-0 (1-0)

Korda K. - Sasics M., Suhaji T., Szabó A. - Polgár T., Kaszás R., Szabó D. - Botos G., Ambrus T.

15. perc: Szabó A. lövése egy védőn irányt változtatva jutott a kapu jobb oldalába. (1-0)

Két kiütéses győzelmet arattunk első két angyalföldi mérkőzésünkön, de tisztában voltunk vele, hogy előbb-utóbb keményebb ellenfelekkel is szembe találjuk magunkat. A Braunschweig két vereséggel kezdte a szezont, tavaly pedig a harmadosztályban a kilencedik helyen végzett, így azért ezúttal sem tűnt legyőzhetetlennek a soros ellenfél. Cservenák Gabi, Schmidt "Szöszi" és Szabó Zoli hagyta ki ezt a meccset.

(galéria megtekintéséhez kattints a képre!)

Az esős-borongós időben nem könnyítette meg a csapatok dolgát a csúszós műfű és a labda, folyamatos játék így nehezen tudott kialakulni. A Braunschweig meglepően harciasan kezdte a meccset, több alkalommal is veszélyeztettek főleg távoli lövésekkel, Korda Kálmi és egy alkalommal a kapufa azonban szerencsére útjukat állta. A félidő derekán átvettük az irányítást, ekkor volt egy jó hat-hét perces periódusunk, amikor több ziccert is kidolgoztunk, gólt végül mégis egy szerencsés Szabó Atti-lövésből szereztünk. Fordulás után is fölényben maradtunk, de az összjátékunk - részben a körülmények miatt - nem volt az igazi, a "németek" pedig szívósan védekeztek. Végül maradt az 1-0, vagyis ezúttal sokkal szorosabb találkozót vívtunk, de legalább végig összpontosítanunk kellett, ami nem feltétlenül baj. Jövő héten jöhet az első rangadó a hozzánk hasonlóan százszázalékos Angyal Bandi FC ellen.