Angyalföld 2011/5. forduló: Ennél több nem is lehetett volna közte...
LEVSZKI ZSÓFIA - AC VÁKUUM FC 11-1 (4-1)

Korda K. - Sasics M., Schmidt B., Szabó A., Polgár T., Cservenák G., Szabó Z. - Szabó D., Kaszás R., Botos G., Ambrus T.

3. perc: Mi jöttünk volna oldalberúgással, a játékvezető azonban elnézte a szituációt, az ellenfél csatára pedig közelről a hálóba pöckölt. (0-1)
6. perc: Parádés támadás végén Szabó D. egyenlített. (1-1)
11. perc: Botos a kapufa segítségével lőtt a kapuba. (2-1)
13. perc: Botos passzát Ambrus értékesítette. (3-1)
15. perc: Szabó Z. pontos lövése kötött ki a bal alsó sarokban. (4-1)
22. perc: Kaszás növelte az előnyt. (5-1)
26. perc: Botos kísérlete a kapuson és a kapufán is megpattant, végül a hálóban landolt. (6-1)
28. perc: Polgár lőtte élesen a kapu elé szabadrúgásból a labdát, melyet Ambrus egy lépésről váltott gólra. (7-1)
33. perc: Szabó D. másodszor volt eredményes. (8-1)
36. perc: Botos lefordult a védőjéről, majd a jobb alsó sarokba helyezett. (9-1)
38. perc: Polgár is feliratkozott a góllövők közé. (10-1)
40. perc: Botost ismét kisegítette a Vákuum kapusa, a labda utóbbiról pattant a gólvonalon túlra. (11-1)

Két nehéz mérkőzés után a négy fordulót követően mindössze egy ponttal rendelkező AC Vákuum volt az ellenfelünk, mellyel majdnem teljes létszámban vettük fel a küzdelmet. Csak Suhaji Tomi hiányzott betegség miatt, így úgy döntöttünk, két sorral játszunk: az egyikben Polgár Tomi és Schmidt "Szöszi" volt a két védő, Szabó Zoli irányított, elől pedig Botos Gabi és Ambrus Kapitány szerepelt. A másikban a felállás Sasics Miro, Szabó Atti - Cservenák Gabi - Szabó Dave, Kaszás Rudi volt. BŐVEBB GALÉRIA A MECCSRŐL ITT (24-104 KÉP) (By Magdi)

Alaposan ránk ijesztett az ellenfél a mérkőzés elején, amely egy vitatható szituáció után megszerezte a vezetést. Kellett néhány perc, amíg magunkhoz tértünk, utána viszont beindult a gólgyártás, és már az első félidőben 4-1-re elhúztunk riválisunktól. A folytatásban is motiváltak voltunk, bejött a kétsoros felállás, igyekeztünk minél több gólt lőni, szerencsére azonban gyakorlatilag a lefújás pillanatában értük el a közte tízet. Ennek azért volt jelentősége, mert ha hamarabb tesszük, a szabályok értelmében már akkor véget vetett volna a játékvezető a meccsnek...