Angyalföld 2011/9. forduló: Közepes játékkal is sima volt
LEVSZKI ZSÓFIA - VIVAMAX UNITED 4-1 (2-0)

Korda K. - Sasics M., Schmidt B., Suhaji T., Szabó A. - Cservenák G., Szabó Z., Kaszás R. - Szabó D., Botos G., Ambrus T.

8. perc: Sasics szögletét a berobbanó Cservenák pattintotta a kapuba. (1-0)
12. perc: Mintaszerű Szabó Z.-Ambrus-Botos-Ambrus akció végén utóbbi továbbított a hálóba. (2-0)
27. perc: Botos átadását Szabó A. értékesítette. (3-0)
29. perc: Jól eltalált lövéssel szépített az ellenfél. (3-1)
37. perc: Cservenák jó tíz méterről lőtt a jobb alsó sarokba. (4-1)

Két hét szünet után léptünk ismét pályára, hiszen legutóbb játék nélkül nyertünk. A középmezőnyhöz tartozó Vivamax United volt az ellenfelünk, amely ellen egyedül Polgár Tomi hiányzott családi okok miatt. Hosszú hetek után csatlakozott ismét hozzánk Suhaji Tomi, akinek még áprilisban született meg a második kislánya. A szoros élmezőny miatt győzelmi kényszerben voltunk.

Kicsit langyos játszadozással teltek az első percek, bár mi kezdeményeztünk többet, messze voltunk az elsöprő rohamoktól. Furcsa góllal szereztünk vezetést, aztán nem sokkal ezután jött a következő gól, így hamar megnyugodhattunk. A második félidőben sem nyújtottunk fergetegeset, de azért berámoltunk még kettőt, így a menetrendszerű bekapott gól is belefért. Magabiztosan szereztük meg a három pontot.