Angyalföld 2011/10. forduló: Gond nélkül hoztuk a rangadót
LEVSZKI ZSÓFIA - KONKRÉT FC 3-0 (2-0)

Korda K. - Sasics M., Schmidt B., Szabó A., Polgár T. - Cservenák G., Szabó Z., Kaszás R. - Szabó D., Botos G., Ambrus T.

12. perc: Kaszás egy kis igazítás után szép mozdulattal, külsővel helyezett a kapuba. (1-0)
20. perc: Szabó Z. passzolni szeretett volna, a labda viszont egy védőt és a kapust is érintve a hálóba csorgott. (2-0)
31. perc: Sasics átadása után Szabó D. pazar gólt ragasztott a bal felső sarokba. (3-0)

A tavasz rangadójára készültünk a Konkrét FC ellen, amely a Pengék elleni botlásunknak köszönhetően két fordulón keresztül vezette a tabellát, legutóbb azonban csak ikszelt a Mocskos Csalókkal, így visszaelőztük őket. A derbin majdnem mindenki hadra fogható volt, kivéve a bordasérülést szenvedett Suhaji Tomit, így ezen nem múlhatott a siker. A feljutás szempontjából sorsdöntő meccs várt ránk.

Kőkemény meccsre számítottunk, és bizony az elején könnyen bajba kerülhettünk volna, hiszen az első öt percben csak kóvályogtunk a pályán. Ekkor két-három nagy lehetősége akadt az ellenfélnek, szerencsére elkapkodták ezeket. A folytatásban kezdtünk végre belelendülni, és a félidő derekára átvettük az irányítást. Már Kaszás Rudi kapufájánál is gólt érdemeltünk volna, a támadó aztán nem sokkal később be is talált. A fordulásig további ziccereket dolgoztunk ki, ám végül egy bohózatba illő öngóllal növeltük az előnyt a lehető legjobb pillanatban, szinte a hármas sípszóval szinkronban. A második húsz percben is uraltuk a játékot, könnyedén meg is szórhattuk volna riválisunkat, amelytől többet vártunk. Szabó Dave parádés gólja hab volt a tortán, ami pedig még fontosabb: a Konkrétot leszakítottuk magunkról, most már a Pengék üldöz minket, de közel a tavaszi elsőség.