Angyalföld 2011/11. forduló: Majdnem elszórakoztuk...
LEVSZKI ZSÓFIA - ELEFÁNTTEHER 6-4 (4-2)

Korda K. - Sasics M., Schmidt B. - Cservenák G., Szabó Z. - Szabó D., Botos G., Ambrus T.

3. perc: Formás támadás végén Szabó D. szerezte meg a vezetést. (1-0)
6. perc: Botos szépen kilőtte a jobb alsó sarkot. (2-0)
8. perc: Eladott labda után első ziccerét kihasználta az ellenfél. (2-1)
10. perc: Újabb védelmi megingást használt ki az Elefántteher. (2-2)
15. perc: Botos révén előny ismét nálunk. (3-2)
18. perc: Szabó D. kapott jó labdát, majd okosan a bal alsóba továbbított. (4-2)
26. perc: Szabó D. ezúttal távolról, laposan talált be. (5-2)
31. perc: Kavarodás végén csökkentette a különbséget riválisunk. (5-3)
33. perc: Szöglet után a piros mezesek kopasz játékosa kapásból tüzelt a hálóba. (5-4)
38. perc: Szabó Z. a fekvő kapus fölött átemelve a labdát állította be a végeredményt. (6-4)

Utolsó meccsünkhöz érkeztünk a tavaszi fordulóban, nem éppen ideális körülmények között, hiszen délután leszakadt az ég Budapest felett, az egyébként masszív csapat hírében álló Elefántteher ellen így zuhogó esőben kezdtünk. Bár nálunk is voltak szép számmal hiányzók (Kaszás Rudi, Polgár Tomi, Suhaji Tomi, Szabó Atti), riválisunk eleinte 3+1 emberrel volt jelen, majd amikor megérkezett egy újabb játékosuk, jó öt perc késéssel végre indulhatott a találkozó - sportszerű módon mi is 4+1-ben álltunk fel.

Jó néhány percen keresztül öt az öt ellen játszottunk, és eleinte úgy tűnt, akár megalázó verésben is részesíthetjük ellenfelünket, hiszen számolatlanul dolgoztuk ki a helyzeteket, igaz, ezek közül csak kettőt értékesítettünk. Elég volt azonban két figyelmetlenség, és hirtelen máris ikszre álltunk a jól küzdő pirosak ellen, szerencsére a jó formában lévő Szabó Dave és az öt játéknap után végre ismét eredményes Botos Gabi vezérletével a szünetig visszaállítottuk a kétgólos különbséget. A folytatásban megint Dave köszönt be, eldőlni látszott a meccs, és bár a végét picit megint izgalmassá tettük saját magunknak, azért a győzelmünk nem forgott veszélyben. A négy beszedett találat ugyan sok (egyszer sem kapituláltunk ennyiszer tavasszal, kapott góljaink negyedét ezen az egy mérkőzésen jegyezhettük fel), de összességében terv szerint teljesítettük a bajnokság első felét. Egy botlást (a Pengék elleni 2-3-at) leszámítva magabiztosan meneteltünk, vezetjük a mezőnyt, a már nem feljutó helyen álló Angyal Bandival szemben pedig öt pont az előnyünk.