Angyalföld 2011/13. forduló: Most sem sziporkáztunk...
LEVSZKI ZSÓFIA - CORONITAS 7-2 (1-0)

Ambrus T. - Sasics M., Schmidt B., Suhaji T., Szabó A. - Polgár T., Szabó Z., Cservenák G., Kaszás R. - Botos G., Szabó D.

12. perc: Szabó A. megpattanó lövésével szereztünk vezetést. (1-0)
24. perc: Elaludt a védelmünk, így sakk-mattra kijátszottak minket, majd a hálóba passzoltak. (1-1)
26. perc: Nagy ziccerben lőhetett a Coronitas csatára, a kapufáról kijövő labda pedig Ambrusról a hálóba pattant. (1-2)
33. perc: Sasics tüzelt a kapuba. (2-2)
35. perc: Cservenák találatával már nálunk az előny. (3-2)
36. perc: Kaszás nem kegyelmezett. (4-2)
37. perc: Kaszás ismét betalált. (5-2)
39. perc: Szabó D. használta ki a helyzetét. (6-2)
40. perc: Szabó D. állította be a végeredményt. (7-2)

Az utolsó előtti után ezúttal a sereghajtó volt az ellenfelünk, amely ráadásul csak 4+1 emberrel érkezett a meccsre. Nálunk két hiányzó akadt, Polgár Tomi, valamint Korda Kálmi, a kapuba így Ambrus Kapitány állt. A kezdésnél úgy döntöttünk, mi is négy mezőnyjátékossal állunk fel, legalábbis eleinte.

Ez a meccs sem vonul majd be csupa pitos betűvel a dicsőségkönyvünkbe, annyi szent...Az ellenfél kicsit komolytalan hozzáállása (4+1-en érkeztek) minket is alaposan bealtatott, nagyon motiválatlanul játszottunk, igaz, így is illett volna egynél több gól szereznünk az első félidőben. Az igazi feketeleves azonban csak a fordulás után következett, amikor kétszer is betalált a Coronitas. Sorra hagytuk ki a ziccereket, kilenc perccel a vége előtt, 1-2-nél pedig kicsit szégyenteljes lépésre szántuk el magunkat: nehogy egy ilyen balul sikerült, perches találkozón elússzon a bajnokság, behoztuk az ötödik mezőnyjátékosunkat, így pedig már nem okozott gondot a fordítás.