Angyalföld 2011/15. forduló: Jó játékkal nyertünk a rangadón
LEVSZKI ZSÓFIA - ANGYAL BANDI FC 4-1 (2-1)

Korda K. - Sasics M., Schmidt B., Szabó A. - Cservenák G., Szabó Z., Kaszás R. - Botos G., Szabó D., Ambrus T.

4. perc: Az ellenfél támadója könnyedén szlalomozott át a térfelünkön, majd egy rossz szerelési kísérlet után társa elé pattant a labda, aki közelről a kapuba lőtt. (0-1)
7. perc: Egy szögletre Szabó Z. érkezett, aki kapásból a léc alá tüzelt. (1-1)
9. perc: Kaszás elemi erővel zúdította a bal alsó sarokba a labdát. (2-1)
32. perc: Szép támadás végén Szabó D. helyezett a hálóba. (3-1)
37. perc: Újabb kontrát zártunk góllal, ezúttal Szabó A. jóvoltából. (4-1)

Két nagyon könnyű és egy hozható mérkőzés után (bár utóbbin elherdáltunk egy pontot...) az őszi idény első rangadójára készülhettünk az angyalföldi bajnokságban. Tavasszal az Angyal Bandival parázs meccset játszottunk, melyen rengeteg helyzetet elpuskáztunk, de azért nyertünk 2-1-re. A derbiről Polgár Tomi és Suhaji Tomi hiányzott. Tudtuk, hogy a múlt hetinél csak jobb teljesítménnyel lehet esélyünk.

Mintha ismételte volna magát a történelem, hajszálra ugyanúgy indult ez a találkozó is, mint a néhány hónappal korábbi. Egy nagy védelmi hibát kihasználva az ellenfél vezetést szerzett az elején, majd viszonylag hamar összekaptuk magunkat, és még a szünet előtt fordítottunk. Egy darabig most is kimaradtak a ziccerek, ám a hajrában újabb két gólt rámoltunk be az Angyal Bandi kapujába, így ezúttal jóval magabiztosabban gyűjtöttük be a három pontot. Nem kétséges, hogy az ősz eddigi legjobb játékával győztünk, a jelek szerint mindig igazodunk a rivális játékerejéhez, mert most sokkal motiváltabbnak tűntünk...