Nestea Országos Strandlabdarúgó Grand Prix 2010, tiszakécskei selejtező
Nyolcadik hellyel nyitottunk a homokon

Ambrus T. - Sasics M., Barnácz J., Kiss T., Szabó A. - Botos G., Bokros B., Takács M., Kaszás R.

A tavalyi évünk - túlzás nélkül mondható - katasztrofálisra sikeredett homokon, hiszen mindhárom helyszínen, ahol megjelentünk, pont nélkül zártunk, így úgy futottunk neki a 2010-es szezonnak, hogy ennél csak jobb jöhet. Legutóbb Tiszakécskén zártunk, most ugyanit kezdtünk, méghozzá erős kerettel, hiszen több alapemberünk mellett ezúttal is velünk tartott Bokros Bálint, Barnácz Józsi, és egy év kihagyás után visszatért hozzánk Takács Marci. A tornán tizenegy csapat indult, melyeket két négyes és egy hármas csoportba soroltak. Előbbiekből három-három, utóbbiból két együttes jutott a negyeddöntőbe. Mi a Bonyhád FC-vel, a T-Plasztikkal és a TK Építőkkel kerültünk össze. KÉCSKEI KÉPGALÉRIA ITT! KÖSZÖNET MAGDINAK!

BONYHÁD FC - LEVSZKI ZSÓFIA 5-3 (4-2)
Gólszerzőnk: Takács 3

Parádésan kezdtük a tavalyi bronzérmes elleni meccset, hiszen Takács Marci első két lövése egyaránt beakadt (a második szabadrúgásból), így meglepetésre 2-0-ra elhúztunk. A Bonyhád azonban hamar rendezte a sorokat, és még az első félidőben fordított. 5-2-nél eldőlni látszott a találkozó, és bár az utolsó percekben mindent megpróbáltunk, már csak szépíteni sikerült. Kezdésnek azért így sem volt rossz.

T-PLASZTIK - LEVSZKI ZSÓFIA 7-1 (3-0)
Gólszerzőnk: Barnácz

A több klasszis játékossal felálló T-Plasztik túl rágós falatnak bizonyult számunkra, sajnos gyorsan realizáltuk, hogy ezen a mérkőzésen nincs esélyünk. A küzdőszellemmel most sem volt probléma, a minden tekintetben erősebb rivális azonban könnyed játékkal intézett el minket. Azért a szépítő gól összejött Barnácz Józsi révén.

LEVSZKI ZSÓFIA - TK ÉPÍTŐK 5-3 (2-3)
Gólszerzőink: Barnácz 2, Takács, Kaszás, Botos

A továbbjutásról volt hivatott dönteni ez a meccs, hiszen mindkét csapat kikapott a másik két fellépésén. A gólkülönbségnek nem volt jelentősége, hiszen a szabályok értelmében döntetlen nincs, büntetőkkel mindenképpen dönteni kell. Az ellenfél fiatal, fürge játékosai sok gondot okoztak nekünk az első félidőben, de szerencsére hiába szerzett vezetést háromszor is a kécskei illetőségű vetélytárs, mindháromszor egyenlítettünk. A hajrában aztán hatalmas szívvel mi kerekedtünk felül, részben a szerencsénknek, részben a küzdőszellemünknek és rutinunknak köszönhetően, így bejutottunk a legjobb nyolc közé!