Kaszás Rudi góljával már rangadót is nyertünk a Tanuló utcáb

LEVSZKI ZSÓFIA - ROVERS 1-0 (1-0)

LEVSZKI: Korda K. - Sasics M., Schmidt B., Szabó A., Polgár T. - Cservenák G., Szabó D., Szabó Z. - Kaszás R., Ambrus T.

Bemelegítésnek nem volt rossz a múlt heti, fölényes győzelem, de tudtuk jól, hogy a második fordulóban, a HMSE-nél jobb erőkből álló Rovers ellen nehezebb dolgunk lesz. Ennek megfelelően a sérülteket leszámítva mindenki eljött, aki tudott, egyedül Suhaji Tominak akadt halaszthatatlan dolga. Eljött viszont ismét Kaszás Rudi, akinek - mint kiderült - kulcsszerepe volt a derbin. A zöldmezesek hozzánk hasonlóan kiütéses sikerrel kezdték a bajnokságot, így minden bizonnyal ők is kellő önbizalommal várták az összecsapást.

Kaszás Rudi gólja három pontot hozott a konyhára

Krónika

12. perc: Szabó Z. pazar labdával kínálta meg Kaszást, aki szép mozdulattal levette azt, majd a hálóba lőtt. (1-0)

Az első fordulóhoz képest ezúttal lendületesebben kezdtünk, az első percektől kezdve kapujához szegeztük az ellenfelet. Különösen Szabó Zoli és Kaszás Rudi játszott nagy kedvvel, egymás után jöttek a helyzetek. Sajnos azonban a Rover kapusa parádésan védett, és mi sem koncentráltunk eléggé a befejezéseknél, így nagyon nehezen akart megszületni a vezető gól. Végül Rudi egy szép akció végén betalált, és a szünetig akár növelhettük is volna az előnyünket. Fordulás után valamivel aktívabb lett az addig a kapunkra veszélytelen Rovers, bár ebben az is szerepet játszott, hogy nagyon visszaálltunk. Ekkor már inkább kontrákra építettünk, de újabb gólt már nem sikerült szereznünk. Szerencsére az ellenfélnek sem, így megnyertük második meccsünket is, és kapott gól nélkül várhatjuk a folytatást.