Mi is grundfocit játszottunk, de győztünk

LEVSZKI ZSÓFIA - GRUND FC 4-1 (1-1)

LEVSZKI: Ambrus T. - Sasics M., Suhaji T., Schmidt B. - Polgár T., Szabó D., Cservenák G. - Kaszás R., Botos G.

A Kételkedő elleni meccs figyelmeztetés volt számunkra, hogy bizony egyetlen találkozót sem vehetünk félvállról, és a rutin nem biztos, hogy minden alkalommal kisegít bennünket. A középmezőnyben tanyázó Grund ellen szerencsére már többen tudtunk elmenni, de Szabó Zoli sajnos most sem minket választott, és ezúttal Korda Kálmi is távolmaradt. Ez persze azt jelentette, hogy Ambrus Kapitány állt a kapuba.

Krónika

7. perc: Kaszás fura mozdulattal, a térdével küldte kapura a labdát, amely a meglepett kapus mellett a kapufáról a hálóba vágódott. (1-0)
16. perc: A hatosról lőhetett kapura a Grund csatára, lövését pedig a kapufánál berobbanó társa a vonal mögé segítette. (1-1)
24. perc: Végre egy szép támadás...Kaszás tört a kapu felé, majd Sasicshoz passzolt, aki kapásból a hálóba lőtt. (2-1)
34. perc: Kaszás indította Cservenákot, aki - miután a kapus feleslegesen jött ki rá - az üres kapuba gurított. (3-1)
37. perc: Kaszás egy szép csel után a hosszú sarokba vágta a labdát. (4-1)

Nem sok minden változott az egy héttel korábbi meccshez képest. Hiába volt több cserénk, az első félidő néhány percét leszámítva nem tudtunk folyamatos játékot produkálni. Többnyire egy-egy egyéni villanásból veszélyeztettünk, amelyek egyikéből Kaszás Rudi megszerezte a vezetést. A játékrész derekán átvette az irányítást az ellenfél, szinte nem is volt nálunk a labda. Törvényszerű volt az egyenlítő gól, össze kellett kapni magunkat a folytatásban. Fordulás után, ha nem is parádéztunk, de azért valamelyest feljavultunk, és volt néhány formás támadásunk is, megvillantva a Levszki igazi játékát. Ez elég is volt ahhoz, hogy végül felőröljük a Grundot, és összességében magabiztos győzelmet arassunk. A következő meccseink azonban jóval keményebbnek ígérkeznek, így jelentős javulásra lesz majd szükségünk az újabb sikerekhez.