Induló oldalLevszki hírekTéli terembajnokság hírekTanuló utcai bajnokságA Levszki korábbi honlapja

2008/3. forduló: Rendőrverés a Tanuló utcában
LEVSZKI ZSÓFIA – KÉK FÉNY 6-4 (4-2)

LEVSZKI: Korda K. – Suhaji T., Sasics M., Szabó D. - Szabó Z., Cservenák G. – Ambrus T.

5. perc: Egy védelmi hibát kihasználva Ambrus emelt közelről a kapuba. (1-0)
7. perc: Ambrus egy csellel tisztára játszotta magát, majd a lövés pillanatában a lábába rúgtak. A labda így furcsa ívet kapott, de a meglepett kapus mellett a hálóba vánszorgott. (2-0)
9. perc: Egy távoli, jól eltalált lövéssel szépített a Kék Fény. (2-1)
14. perc: Szép kontra végén Cservenák volt eredményes. (3-1)
17. perc: Újabb formás ellentámadás és újabb Cservenák-gól. (4-1)
19. perc: Labdaeladást követően csökkent a különbség. (4-2)
22. perc: Egy bedobás után a berobbanó csatár a kapunkba továbbított. (4-3)
35. perc: Egy megpattanó szabadrúgás a hálóban kötött ki. (4-4)
37. perc: Kitámadott az ellenfél, ezt kihasználva Suhaji szerzett gólt. (5-4)
39. perc: Kontráztunk, melynek végén Szabó Z. az üres kapuba helyezett. (6-4)

Finoman fogalmazva nem úgy sikerült a rajtunk a Tanuló utcai bajnokságban, ahogy azt elképzeltük. Két meccs, két vereség, ráadásul 1-9-es gólarány – ez bizony nem az igazi. A hozzánk hasonlóan gyengén kezdő Kék Fény ellen remek lehetőség adódott a javításra, csakhogy a korai időpont miatt alig-alig jöttünk össze a meccsre. Végül éppen hogy megvoltunk csere nélkül, aztán a második félidő 7-8. perce környékén érkezett meg Suhaji Tomi. Muszáj megjegyezni, hogy többen ismét elég linkóci módon közelítették meg a dolgokat, hiszen „elfelejtettek” szólni időben a távolmaradásukról. Ha ezen nem tudunk változtatni, kellemetlen meglepetések várhatnak még ránk a jövőben.

(galéria megtekintéséhez kattints a képre!)

Csere nélkül játszottunk, így elsősorban kontrákra berendezkedve vettük fel a harcot a több cserével rendelkező rendőrcsapat ellen, ennek ellenére okos taktikával folyamatosan tudtunk elhúzni riválisunktól. A félidőben 4-2-re vezettünk, a folytatásban azonban nagyon fogyott a szuflánk, és öt perccel a befejezés előtt kiegyenlített a Kék Fény. Szerencsére azonban a hajrára friss erőként megérkezett Suhaji Tomi, aki gólt is lőtt, és végül mégis begyűjtöttük a nagyon fontos három pontot.