Angyalföld 2014/17. forduló: Késői volt a hajrá
LK BULLS - LEVSZKI ZSÓFIA 3-2 (1-0)

Ambrus T. - Sasics M., Suhaji T., Hegyi P. - Polgár T., Szabó A. - Barnácz J., Kaszás R.

12. perc: Némi védelmi segítséggel visszajutott a csatárhoz a labda, aki hatalmas erővel a kapuba lőtt. (1-0)
24. perc: Tisztára kijátszott akció végén nőtt a különbség. (2-0)
28. perc: Újabb sakk-matt helyet. (3-0)
32. perc: Hegyi csökkentette a hátrányunkat. (3-1)
37. perc: Kaszás közelről továbbított a hálóba. (3-2)

Az őszi szezon első rangadójára készülődtünk, nem is kicsire, hiszen a második helyezett LK Bulls ellen igyekeztünk meglepetést okozni. Tavasszal egy szikrázóan kemény, szoros meccsen 3-1-re kikaptunk tőlük, de maradt bennünk hiányérzet a helyzetek alapján, így most szerettünk volna visszavágni.

Fegyelmezetten, szervezetten játszottunk az első félidőben, igyekeztünk elkerülni hátul a hibákat, sőt a legnagyobb ziccerek előttünk adódtak, ezek azonban sajnos kimaradtak. Végül mégis egy védelmi baki után kerültünk hátrányba, vagyis a tavaszi meccshez hasonlóan ismét futhattunk az eredmény után. Fordulás után hiába próbálkoztunk többet, két kontra után elhúzott az ellenfél, és eldőlni látszott a találkozó. Szerencsére mi másképp gondoltuk, és egy nagy hajrát kivágva 3-2-re feljöttünk, sőt ha az újabb kapufákat és lehetőségeket is beleszámítjuk, rászolgáltunk volna legalább az egyik pontra. Így viszont maradt a vereség, és ezzel alighanem le kell mondanunk dobogós álmainkról.